Võta meiega ühendust

icon_widget_image Esmaspäev-Reede: 08.15 - 17.00
+372 7 385 999 info@kodumaja.ee
Image Alt
  /  Sertifitseeritud lahendused

Sertifitseeritud lahendused ja tehnoloogia

Kodumaja kasutab tehnilisi lahendusi, sõlmi ja konstruktsioone, tööde teostamise tehnoloogiaid ning materjale, mis vastavad meie turgudel kehtivatele normidele ja standarditele.

SINTEF-i Tehniline Heakskiit
sintef-1page

Spetsialistide teostus ja sõltumatu osapoole järelevalve

Kodumajas teevad kõiki projekteerimise, tootmise ja ehitusega seotud töid oma ala asjatundjad kogenud spetsialistide ja juhtide juhendamise ja järelevalve all. Kõikide tööde teostamise kvaliteedi juhtimine ja järelevalve on üles ehitatud standardi ISO 9001:2015 ning Norra Ehitusuuringute Instituudi (SINTEFF Byggforsk) nõuete kohaselt.

Eelöeldut tõendavad Kodumaja toodangule, tootmis- ja ehitusprotsessile ning selle kvaliteedi järelevalvesüsteemile Norra Ehitusuuringute Instituudi (SINTEF Byggforsk) väljastatud SINTEF-i tehniline tunnustus (TG) ning Euroopa tehniline tunnustus (ETA).

Samuti Bureau Veritas Certificationi väljastatud sertifikaat, mis kinnitab Kodumaja integreeritud juhtimissüsteemi vastavust ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ja ISO 45001:2018 standarditele. Vaata lähemalt: “Kvaliteedi tagamine“.

Tehniliste hinnangute ja tunnustuste ning sertifikaatide väljastajad teevad Kodumaja ettevõtetes regulaarseid ja sõltumatuid auditeid, veendumaks, et tehniliste hinnangute ja tunnustuste ning sertifikaatide kehtimiseks vajalikud tingimused oleksid alati täidetud.

Samuti on Kodumaja töötajatel pädevused, mille alusel on Kodumajale väljastatud:

  • Konkreetse turu nõuetele vastavate pädevuste, teadmiste ja kogemuste olemasolu tõendavad, kohalikud ja üleriigilised, ehituse järelevalve institutsioonide heakskiidud (Local Approval, Central Approval (CA);
  • Elektritööde teostamise õiguste registreeringud: DSB (Norras), Tukes (Soomes), Elsäkerhetsverket (Rootsis).

Kvaliteetsed, keskkonnasäästlikud ja ohutud materjalid

Kuna ehitise kvaliteet ja hilisemad ekspluatatsioonikulud olenevad suurel määral materjalide kvaliteedist, siis kasutatakse Kodumaja tootmis- ja ehitisprotsessis ainult kvaliteetseid, keskkonnasäästlikke ja ohutuid materjale.

Kodumaja ostab materjale hoolikalt valitud tarnijatelt, kes on võimelised tagama materjalide nõuetekohase ja stabiilse kvaliteedi, tarnetäpsuse, konkurentsivõimelise ja stabiilse hinna jne.

Muu hulgas jälgib Kodumaja, et materjalidel oleksid tehnilised tunnustused ja sertifikaadid, mis lubavad neid kasutada meie turgudel. See on oluline kriteerium tarnijate valikul.